Děkuji, a je mi potěšením, že jste vstoupili na mé stránky.
Jsem svatební a portrétní fotograf. Svatby fotím po celý rok, po celé ČR a velmi rád za Vámi dojedu, kam si budete přát.

Naplňuje mě nejenom focení samotné, ale také i vše kolem, jako je například hledání vhodného prostředí, komunikace s klienty a plánování celého průběhu focení. Zajímá mě také Váš názor a rád ovlivním svoji tvorbu směrem k Vašim představám.
Mám v oblibě focení téměř všech žánrů.
Především se zabývám focením svateb reportážním způsobem, kdy mě baví zachytit neopakovatelné chvíle, emoce, zábavu a také detail a veškeré dění tak, jak se Váš den uskutečnil. Proto u svatebního focení preferuji zůstat celý den a zachytit ho jako ucelený příběh, od příprav až po večerní párty.

Ke své práci používám dva profesionální full-frame fotoaparáty značky Nikon a několik vysoce světelných objektivů, které si poradí i v situacích, kde jsou horší světelné podmínky.

Každé focení je pro mě specifické a přistupuji k němu individuálně. Budu rád, když se nejdříve podíváte na mé fotografie. Pokud by Vás moje práce zaujala a chtěli byste ode mě nafotit cokoliv, tak mi prosím napište nebo zavolejte a společně můžeme vše naplánovat.